اجاره داربست متحرک در تهران

اجاره داربست متحرک در تهران

اجاره داربست متحرک در تهران از مواردی است که به بسیاری به دنبال آن هستند. نقاش ها، نصاب های سقف کاذب و دیگر کسانی که بیشتر اوقات شان را بر روی ارتفاع میگذرانند، درک بهتری از ضرورت اجاره داربست متحرک در تهران دارند. این مدل از داربست ها کمک شایانی به این افراد در جهت پیشبرد اهداف شان می کند. از جمله بهترین فایده های داربست چرخدار، بالا بردن سرعت عمل هست، که ملموس ترین فایده ها می باشد.

برخی از سوالات همانند اینکه داربست متحرک چیست، چه فوایدی دارد و چه نکات ایمنی در آن به کار رفته؛ در ذهن شما جولان می دهد. این مقاله را تا انتها بخوانید و جواب سوالات خود را بیابید.

 

داربست متحرک چیست؟

داربست متحرک یا چرخدار، نوعی از داربست است که با نصب چرخ بر زیر آن، امکان جابه جایی را فراهم کرده است. این داربست از لوله هایی به صورت عمودی و افقی تشکیل شده که جنس و مدل فلزات به کار رفته در این داربستها، با داربست های معمولی متفاوت است. علاوه بر این امکان قفل کردن چرخ ها نیز در این داربست ها فراهم شده است.

معمولا در داربست های متحرکی که تولید می شود، پله طراحی شده تا کسی که از آن استفاده میکند به راحتی به بالا برود و مانند دیگر داربست ها دائما به دنبال جای پا نباشد.

 

فواید اجاره داربست متحرک در تهران

داربست متحرک برای برخی از افراد فواید بسیاری دارد که در ذیل به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • بالا بردن سرعت عمل: قبل از اینکه این داربست ها طراحی شوند، کسانی که درون محیط های بسته و در ارتفاع کار می کردند، دچار سختی های بسیاری برای جا به جایی می شدند. چون باید برای رفتن از نقطه ای به نقطه دیگر از داربست پایین میامدند و دوباره در نقطه دیگر بالا می رفتند. این کار هم انرژی مجری را می گرفت و هم سرعت عمل او را پایین میاورد. اما امروزه با طراحی این مدل از داربست ها هم سرعت عمل بالا رفته و هم انرژی کمتری از مجری کار گرفته می شود.
  • هزینه کمتر: از دیگر فواید داربست چرخدار، کم بودن هزینه است. برای داربست های متحرک هزینه های گزافی نیاز است. علاوه بر این باید مدت زمان طولانی بر روی سازه شما کنگر بزند و این هم هزینه ها را بالا می برد.

اما شما به راحتی و با اجاره داربست متحرک در تهران، می توانید با کمترین هزینه پروژه خود را به اتمام برسانید.

  • نصب و جمع آوری سریع و آسان: اگر مقایسه ای ساده در مورد داربست های غیر متحرک و متحرک داشته باشیم، به این نتیجه خواهیم رسید که داربست های متحرک در کسری از ثانیه نصب و جمع آوری می شود.
  • قابلیت قفل کردن چرخ ها برای بالا بردن ایمنی: از دیگر فواید داربست متحرک می توانیم به قابلیت قفل دار بودن چرخ هایش اشاره کنیم. گاهی برخی از دلایل باعث تکان خوردن سازه داربستی می شود که طراحان این مورد را پیش بینی کرده اند و در داربست های متحرک اعمال نموده اند.

 

داربست متحرک برای چه کسانی مفید است؟

داربست چرخدار برای برخی از مشاغل بسیار ضروری، مفید و کارآمد است. در ذیل لیست برخی از این مشاغل را آورده ایم. اگر یکی از شغل های بالا را دارید و ساکن تهران هستید، پیشنهاد ما به شما اجاره داربست متحرک در تهران است.

  • نصاب سقف کاذب: نصاب های سقف کاذب همیشه نیاز دارند تا از نقطه ای به نقطه دیگر بروند و مدام در حال نقل و انتقال هستند. همین نقل و انتقال بالا ضرورت استفاده از چهار پایه چرخدار را به مراتب بیشتر می کند.
  • نصاب چراغ های بزرگ و لوسترها: برای بالا بردن لوستر های سنگین و رساندن به سقف، انرژی و نیروی زیادی صرف می شود. اما می توان با استفاده از اجاره داربست متحرک در تهران این کار را با کمترین نیرو، انرژی و هزینه انجام بدهید.
  • گچ کارها و گچ بر ها: از دیگر مشاغل که نیاز مبرمی به داربست متحرک دارند، گچ کار ها و گچ برها هستند. این افراد نیز نیاز بالایی به تحرک و جا به جایی دارند که چهار پایه چرخدار کار آنها را آسان می کند.
  • قابل استفاده در سوله ها و فروشگاه های مرتفع: از دیگر کاربرد های داربست های متحرک استفاده در سوله ها و فروشگاه های معتبر است. گاهی برای تعویض لامپ سقف، تعویض سیستم تهویه، بالا و پایین آوردن اجناس نیاز به داربست یا چهار پایه است.

در تمامی مشاغل بالا نیز میتوان از داربست های غیر متحرک استفاده نمود، اما داربست های دیگر هم هزینه های بسیار بالاتری دارند و هم مشکلاتی همانند نصب و جداسازی.

اما با استفاده از داربست متحرک به راحتی می توانید کارهایتان را با ایمنی بالا به سرانجام برسانید.

 

جمع بندی

چنانچه دارای شغلی هستید که نیاز است همیشه در ارتفاع باشید و یا نیاز هست همیشه در ارتفاع در حال نقل و انتقال باشید، بهترین گزینه برای شما اجاره داربست متحرک در تهران است که هم هزینه مناسب تری را دارد و هم سرعت عمل را بالا میبرد و نصب و جمع آوری آسان و سریع نیز از دیگر فواید آن است.

 

منابع:

What is Mobile Tower Scaffolding? | Linkedin

Advantages of Mobile Scaffolding | Australianscaffolds

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *